Veri Koruma Beyanı

Veri Koruma Beyanı

 

Jmd4you'nun teklifi hakkında sadece bilgi almak ve web sayfalarımıza bakmak istiyorsan kayıt olman gerekmez.

Kayıt ancak teklifimizi gerçekten kullanmak ve sohbet veya bireysel danışmanlıktan yararlanmak istediğinde gereklidir.

Kayıt için bir kullanıcı adı (istediğin bir rumuz) ve parola girmen gerekiyor.

Parola rakam ve (büyük veya küçük) harflerden oluşmalıdır. Dikkat: Başka web sitelerinde de kayıtlıysa güvenliğin için jmd4you için farklı erişim verileri kullanmalısın!

Parolanın yanında yaşına ve cinsiyetine, bir AB üye ülkesinin vatandaşı olup olmadığına dair bilgilere de ihtiyacımız var. (Bu soru, malzeme işleme teknolojisinin kuralları gereğidir)

Bir eposta adresi girip girmemeyi seçebilirsin. Sistem, o zaman JMD danışmanından bir cevap olup olmadığına dair epostayla sana bilgi verebilir. Ayrıca bir JMD danışmanının hastalanması durumunda da sistem sana bilgi verebilir. Bir başka avantaj da sistemin parolanı unutursan sana yeni bir parola gönderebilmesidir. Epostanı girmezsen sana yeni bir parola gönderemeyiz ve senin de yeniden kayıt olman gerekir. (Bu nedenle de önceki sorularına ve cevaplarına erişemezsin.)

Çevrimiçi danışmanlığının tamamlanması üzerine en geç hizmetle ilgili deneyimlerini ve memnuniyetini de öğrenmek isteriz. Bu konuda bizden eposta almak istemiyorsan profilindeki ayarı değiştirmen gerekir.

Sorulan bütün diğer veriler de gönüllü bazdadır.

Profilinde girdiğin bütün veriler veri korumasına bağlıdır. Verilerini hiçbir koşulda üçüncü kişilere iletmiyoruz.

Bireysel danışmanlıkta cevapların tarihi ve saati bir protokol verisinde kaydedilir. Tema ve grup sohbetlerindeki konuşmalar bir sohbet günlüğünde kaydedilir. Kaydedilen veriler sadece istatistik amaçlarla değerlendirilir. Veriler üçüncü kişilere iletilmemektedir.

 

jmd4you.de'ye her erişimde (oturum açmada) ve danışmanlık süresi boyunca IP (internet protokol) ve oturum açma tarihi bir protokol verisinde kaydedilir. Bunun amacı sadece aşırı şiddet tehditlerinde (Madde §138 StGB) geçerlidir ve bu vakalarda IP adresinin ilgili makamlara iletmemizi yükümlü kılmaktadır.