ACİL YARDIM

01. 09. 2016, 16:05

Arkadaşlar merhaba. 19 Yaşındayım. Anadolu Lisesinden mezun oldum ve üniversiteye tercih veya kayıt yaptırmadım şu anda hiç bir işle meşgul değilim. Almanya\'da yaşayan kız arkadaşım var ve tam evlencekken ailesi alıp götürdü kısmetse de bir çocuğumuz olacak. Aslında planımız buraya geldikten sonra beraber evlenip Almanya\'ya gitmekti. Fakat olaylar sebebiyle şu anda o Almanya\'da ben burada. Okulumu orada okuyacaktım orada yaşyacaktık anlayacağınız. Maddi imkanlar yüzünden durumlar çok karıştı. Şimdi size sorum ben nasıl Almanya\'ya gidebilirim. Gerekli parayı bulup 10 senelik pasaport çıkartacağım ancak nasıl bir vize almam gerektiğini bilmiyorum. Aile birleşimi vizesi almam için A1 seviyesinde almanca bilmem gerekiyormuş. Benim acilen gitmem gerektiği için şu anda kursa gidip bunu gerçekleştirmem mümkün değil. Ausbildung için bir okula başvuracaktım ama kayıtların bittiğini ve birdahaki döneme kayıt olabileceğimi söyledir. O zamana kadar orada hem çalılşıp hem de düzenimi kurarak ausbildung\'a başlamak istiyorum, ancak o zamana kadar nasıl orada kalacağımı bilmiyorum. Turistik vizeyle gidip orada iş bulup başlayabilir miyim ? LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN.