Forum

Die Forenthemen sind den verschiedenen Alltagssituationen zugeordnet: Ausländerbehörde, Familie, Freundschaft usw. Über diese Themen kannst du deine Fragen stellen, deine Meinung äußern oder anderen Usern antworten. Zum Lesen brauchst du dich nicht zu registrieren. Wenn du einen Beitrag schreiben möchtest, musst du dich registrieren. Das geht in wenigen Schritten. Bevor du die Foren benutzt, lies bitte zuerst die Nutzungsbedingungen.

Almanya\'da otomotiv sektöründe çalışmak için

11. 01. 2017, 17:16 ccndvl

Merhaba sitenize yeni üye oldum umarım sorularımı siz değerli üyeler yanıtlayabilirler. Yardımcı olursanız cok memnun olurum.

İstanbul\'da doğma büyümeyim. Liseyi mekatronik ve önlisansı da otomotiv teknolojisi olarak bitirdim. Şu anda çok üstüne düşmesem de açık öğretimdeyim. 22 yaşındayım. Almancam çok zayıf, ingilizcem akıcı derecede iyi, biraz da fransızcam var, hala öğreniyorum.

Sizlere sorum Almanya\'da Mercedes, Porsche, Volkswagen vb. otomotiv şirketlerinde çalışmak için nasıl bir yol izlemem gerekiyor, ekstradan yapmam gerekenler nelerdir?

Yıllardır gitme planları kuruyorum ancak bilgisizlik ve ne yapacağını bilememekten uzadı da uzadı. Artık kararlıyım bir planım olsun istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. :P)

14. 01. 2017, 08:20 RahmiTekin

Neden talebe hemen hayır dediniz?
İmkansızmış gibi.