jmd4you - Das Beratungsportal für Dein Leben in Deutschland

Forum

Die Forenthemen sind den verschiedenen Alltagssituationen zugeordnet: Ausländerbehörde, Familie, Freundschaft usw. Über diese Themen kannst du deine Fragen stellen, deine Meinung äußern oder anderen Usern antworten. Zum Lesen brauchst du dich nicht zu registrieren. Wenn du einen Beitrag schreiben möchtest, musst du dich registrieren. Das geht in wenigen Schritten. Bevor du die Foren benutzt, lies bitte zuerst die Nutzungsbedingungen.

nikah islemi hakkinda bilgi

18. 07. 2014, 03:45 Sevinc08

Merhaba.
Ben alman vatandasiyim ve ayriyeten turk kimligimde var. bu sene nisanlimla nikah islemi gerceklestircez turkiyede Allahin izniyle. sorum sudur;bu nikah islemi icin almayadan turkiyeye getirecegim belge, bilgi veya yazi varmi. Eger varsa nerelere basvurcagimi ne tip belgelerin gerekli oldugunu nelere dikkat etmemin gerektigini yazmanizi rica ediyorum. Tesekkur ediyorum .

12. 01. 2018, 08:11 Nesibi

Merhabalar bende bu ayin 30 unda erkek arkadasimla Almanya da nikah yapacagiz fakat yeminli tercuman olmasi gerekiyormus. Baska bir belediye yeminli tercuman istemiyorken, diger belediye illaki yeminli tercuman istiyor cok anlayamadim. Bu konuda bilgisi yada daha once basindan gecen biri var mi? Tesekkurler.