Randevu Süresini Kısaltma konusu hakkında.

31. 07. 2014, 12:33

Merhaba Bay Ve Bayanlar.
Ben Bay Yasin Meydan 21.07.1993 doğumlu. Aşcı mesleğim. 31.07.2014 tarihinde Idata vasıtasıyla Izmır Konsolosluğuna 13.11.2014 tarihine aile birleşimi nedeniyle randevu almış bulunmaktayım. Fakat ben Idatayı daha önce aradığım bir zaman . 15-45 gün arası vizemin çıkabiliceğini ibraz ettiler. Bende Evraklarımın hepsini topladım hazır. fakat 3 buçuk aylık bir dönem sonraya randevu verdiler. . a1 sınavımı 90 puan ile geçtim fakat Almanca meslegımle ilgili dil kursuna gitmek istiyorum. Eşiminde sürekli tek calısması iyi olmuyor tabii. bende bir an önce gidip eşime destek olmak ve calısma iznim verilene kadar almanyada meslek üzerine almanca öğrenmek istiyorum Aşcı mesleğim ile ilgili çalışma belgelerim ve aşcılık okuluna gittiğime dair belgelerim var.. 27.05.2014 tarihinde Schengen vizesiyle 2 aylık almanyada bulundum fakat a1 sınavı için hazırlıklarımdan dolayı yeni evimiz için çok yardımcı olamadım ve eşimin bana ihtiyacı var. Yeterince uzak kaldık zaten. Randevumu erken tarihlere çekebilirmiyim. nasıl yapabilirim. nasıl bir yol izlemem gerekir.